BIEŻĄCY WIDOK Z KAMERY W CISOWIE
Obraz jest odświeżany automatycznie co 30 sekund
Zobacz pełną prezentację kamery
PREZENTACJA OFERT - Agroturystyka (57) - Jeżyce (5)
Knap Władysława
Knap Władysława
Agroturystyka - Jeżyce

www.jezyceagro.republika.pl   -   
tel. 094 314-92-62
Nowy Kraków - Bożena i Waldemar Kożuchowscy
Nowy Kraków - Bożena i Waldemar Kożuchowscy
Agroturystyka - Jeżyce
Zapraszamy Państwa na agrowczasy na sam koniec polskiej wsi, gdzie poza stawami, rybami, lasami, pieszymi wycieczkami i rowerami, morzem oraz plażą w odległości 12km, czeka na Państwa pyszne domowe i oczywiście wiejskie jedzonko oraz ok 100 kur i parę kogutów, które z ogromną przyjemnością będą Państwa budzikiem co rano ;) Cisza, bliskość natury, grill, ognisko, bilard, tratwa na stawie, rowery, hamak, a przede wszystkim niesamowita atmosfera oraz otwartość gospodarzy, sprawią, że znajdą Państwo u nas relaks i spokój oraz w pełni będą mogli cieszyć się wczasami na polskiej wsi. Do Państwa dyspozycji oferujemy 5 pokoi, każdy z własną łazienką. Ponad to, zapewniamy prawdziwą polską kuchnię, domowe obiady oraz: na miejscu wypiekany chleb ze smalcem, ogórki kiszone, ciasta i wiele innych smacznych potraw. Również dla maluchów mamy specjalne atrakcje: plac zabaw, liczne huśtawki, piaskownicę, a ogrodzony staw sprawi, że nie będą Państwo musieli się martwić o ich bezpieczeństwo.
www.nowykrakow.iwczasy.pl   -   
tel. 094-314-91-65 lub 506-077-969
Pod świerkami - Anna i Zbigniew Mezgier
Pod świerkami - Anna i Zbigniew Mezgier
Agroturystyka - Jeżyce
Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu naszego domku "Pod świerkami".
www.podswierkami.nadmorzem.net   -   mezgier@poczta.fm
tel. 781-779-023
Rancho u Jarka
Rancho u Jarka
Agroturystyka - Jeżyce
Oferujemy Państwu wypoczynek w gospodarstwie położonym na uboczu wsi, z dala od miejskiego ruchu. Czeka na Państwa całkowicie samodzielny, niekrępujący domek, który posiada 2 sypialnie oraz duży salon z funkcją spania z dużą kuchnią i łazienką. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób lubiących ciszę, spokój i prywatność. Na terenie posesji można bezpiecznie zaparkować samochód (gospodarstwo jest ogrodzone). Do dyspozycji wyposażona kuchnia, atlas do ćwiczeń, telewizor, Internet, dla dzieci mała piaskownica, rozporowy basen, huśtawka. Obok domu znajduje się ogród, taras z meblami ogrodowymi i leżakami do opalania, niewielka oranżeria, jest miejsce na grill, ognisko. Ponadto, oferujemy miłe towarzystwo zwierząt: gołębi, kurek, niegroźnego pieska lessi. Doskonałe miejsce jako baza wypadowa - do zwiedzania okolic z dostępem do morza i jeziora: Darłowo (8 km), Darłówko (10 km), uzdrowisko Dąbki (10 km), Bobolin (8 km).
ranchoujarka.dobrynocleg.pl   -   
tel. 721-478-067
W Jabłoniowym Sadzie
W Jabłoniowym Sadzie
Agroturystyka - Jeżyce
Agroturystyka „W Jabłoniowym Sadzie” – obiekt wpisany do ewidencji usług turystycznych Gminy Darłowo od 2016 r. jako obiekt całoroczny, położony w malowniczej miejscowości Jeżyce 46a. Do dyspozycji gości 4 pokoje, a tym samym 15 miejsc noclegowych. W swojej ofercie dla turystów oferuje plac zabaw, miejsce na grill/ognisko, parking dla klientów ogrodzony. Ponadto obiekt posiada dostęp do Internetu dla gości.
wjabloniowymsadzie.pl   -   irena.olejsiejuk@wp.pl
tel. 795 678 222
Liczba wszystkich ofert w bazie: 216  
  Pobierz ankietę aby dodać swoją ofertę: wersja DOC - wersja PDF
Urząd Gminy Darłowo - 2014
Projekt i wykonanie: rumac.pl